Jdi na obsah Jdi na menu
 


28.4. Statistiky

Aktualizované konečné statistiky turnaje. Nejlepším střelcem v turnaji se stal s 9 góly Pío Cadilla z týmu JAGATO Moravský Beroun, který v semifinále nasázel svému soupeři hattrick,  na postup do finále to ale nakonec nestačilo.

 

 

26.4. Superfinále

Nezapomínejte také na superfinále, které odehraje vítěz Handycupu kto nechlasta nevyhráva s vítězem Little Cupu, o kterém se teprve rozhodne.
Superfinále se odehraje někdy kolem
7. - 8. května (16. týden na HT).

 

 

26.4. Vítězem turnaje se stal kto nechlasta nevyhráva

FINÁLE 10. ročníku turnaje Handycup je u konce a vítězem turnaje se stal slovenský tým kto nechlasta nevyhráva, který porazil ve FINÁLE FS Kopnute až na penalty. FS Kopnute tak končí na druhém místě. V zápase o 3. místo byl úspěšnější tým JAGATO Moravský Beroun, který nedal svému soupeři šanci a porazil Trnovany vysoko 5:0. Všem posílám velké GRATULACE.

 

 

17.4. FINÁLE

Tak a je to tady! Do FINÁLE 10. ročníku turnaje Handycup postoupily týmy FS Kopnute, který dokázal v semifinále ve velmi pěkném zápase porazit těsně JAGATO Moravský Beroun 4:3.

Druhý tým, který se do FINÁLE podívá je ze sousedního Slovenska - kto nechlasta nevyhráva. V semifinále, které se včera dohrávalo dokázal zvítězit 2:0 nad TJ Hvezda Trnovany.


Zajímavostí je, že oba týmy postoupili shodně ze základních skupin z třetího místa a shodně měli 8 bodů za dvě výhry, dvě remízy a jednou prohráli.
To samé ale platí také v zápase o třetí místo, na který nesmíme zapomenout. Oba týmy Hvezda Trnovany a JAGATO Moravský Beroun postoupili shodně až ze čtvrtého místa a opět měli oba shodně 6 bodů.

Z tohoto pohledu je tedy v 10. ročníku souboj o medaile zajímavý a překvapivý zároveň, protože týmy které zářili v základních skupinách vypadli hned ve čtvrtfinále.

 

 

8.4. Statistiky

Aktualizované statistiky turnaje. Nej. střelci k nalezení také ve vlákně turnaje.

 

 

27.3. Týmy postupující do Play-off

Tak základní skupiny jsou právě za náma a následuje vyřazovací část turnaje, Play-off. Do Play-off postupují čtyři nejlepší týmy z obou skupin. Platí, že první tým ze skupiny A se střetne s posledním týmem ze skupiny B, druhý tým s třetím, atd. A kdo že se vlastně do Play-off podívá?

Ze skupiny A:
FC Pekař
FURCA
FS Kopnute
TJ Hvezda Trnovany

Ze skupiny B:
FSK IRIAN SENEC
TJ Sparta Praha
kto nechlasta nevyhráva
JAGATO Moravský Beroun

 

 

24.3. Preview 5. kola

Koukněte také na krátké preview 5. kola. K nalezení v sekci články nebo pod tímto odkazem: www.handycup.estranky.cz/clanky/clanky/10.-rocnik--preview-5.-kola.html

 

 

24.3. Statistiky

I když jsou s menším zpožděním, tak i v 10. ročníku můžete nahlédnout na statistiky turnaje. Nejlepší střelci budou opět i ve vlákně turnaje. Statistiky na webu pod tímto odkazem: www.handycup.estranky.cz/clanky/statistiky/

 

 

20.2. Složení základních skupin

Protože turnaj začíná už za týden, je tady složení základních skupin. Kromě toho je známý také kompetní rozpis zápasů.

Doufám, že jste všichni spokojeni :-)

Skupina A
1.MFK Bez kolena to nejde
FURCA
TJ Hvezda Trnovany
FS Kopnute
FC Bobule Praha
FC Pekař


Skupina B
SK Bolešiny
kto nechlasta nevyhráva
TJ Sparta Praha
JAGATO Moravský Beroun
Slavoj St. Boleslav
FSK IRIAN SENEC

 

 

13.2. Začátek turnaje

Začátek turnaje Handycup se nakonec o týden posouvá a turnaj tak začne 27. února (současně s 6. kolem poháru). Jeho Jubilejní kolega začíná ve stejnou dobu.

 

 

5.2. Superfinále

Je čas odhalit další překvapení ;)

Vítěze Handycupu čeká kromě hlavní ceny (Fanoušek) také Superfinále. Superfinále se odehraje v 16. týdnu a vítěz Handycupu v něm změří své síly s vítězem slovenského turnaje Little Cup.

 

 

29.1. Jubilejní Handycup

Protože Handycup slaví 10. narozeniny, je k této události pořádán také Jubilejní Handycup, který je pro všechny týmy bez ohledu na to, v jaké lize se tým nachází. Ten kdo tedy nesplňuje hlavní podmínku Handycupu a hraje v některé vyšší lize, je tu pro něj Jubilejní Handycup :-)

 

 

26.1. Tento ročník je na nějakou dobu poslední

Jedno méně příjemné překvapení odhalím už teď. 10 ročník totiž bude na nějakou dobu poslední, který pořádám.

 

 

26.1. Je tady 10. ročník Handycupu

Je tady jubilejní 10. ročník turnaje Handycup a už nyní se můžete začít HT poštou přihlašovat. I v tomto ročníku platí, že české týmy které postoupili do V. ligy a budou v ní hrát poprvé se můžou do turnaje přihlásit taky. A protože turnaj slaví hezké kulatinky, čeká vás v tomto ročníku několik malých překvapení ;)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Apply pressure on Readings Explained

(AEffeskcew, 8. 10. 2018 7:03)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-10mg-boite-de-4-prix/

Blood Tension - Taylor & Francis Online

(ASpealaacego, 29. 7. 2018 13:36)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-moins-cher-pharmacie-lyon/

-

(Marc (Letňany), 24. 12. 2011 16:34)

Take preji vsem vesele vanoce a stastny novy rok.